Book

Hotel Føroyar Staff

Johannes Jensen

CEO

johannes@hotelforoyar.fo

Jóhanna Rasmussen

Sales Director / Owner

johanna@hotelforoyar.fo

Aleth Nielsen

General Manager

aleth@hotelforoyar.fo

Helena Jakobsen

Booking & Incoming

helena@hotelforoyar.fo

Fríða Jóinsdóttir Joensen

Booking & Incoming

frida@hotelforoyar.fo

Súsanna í Stórustovu

Ress Spa Manager

susanna@hotelforoyar.fo

Sveinur Fuglø

Head Chef

sveinur@hotelforoyar.fo

Andreas (Dia) Hansen

Technician

dia@hotelforoyar.com

Jónfríð Gaard

Housekeeping Manager

jonfrid@hotelforoyar.fo

Anna Söderlund

Ass. Housekeeping Manager

Gunndur Fossdal

Chef Catering & Event

gunndur@hotelforoyar.fo

Guðrið Poulsen

F&B Manager

gudrid@hotelforoyar.fo

Tummas Láadal

Catering & Event / Owner

tummas@hotelforoyar.fo

Niels Nielsen

Technician

niels@hotelforoyar.fo

Gyðja Á Argjahøvda

Event Manager

gydja@hotelforoyar.fo

Anita Andreasen

Event Manager - Catering & Event

anita@hotelforoyar.fo

Gunnleyg Mikkelsen

Duty Manager

gunnleyg@hotelforoyar.fo

Turið Eivindsdóttir Clementsen

Duty Manager

turid@hotelforoyar.fo

G&V Administration

Johannes Jensen

CEO / Owner

johannes@hotelforoyar.fo

Sjúrður Horsdal

CFO / Owner

sjurdur@gistogvist.fo

Gunnvá Brockie

Accounting Manager

gunnva@gistogvist.fo

Maria Høgnesen

Bookkeeper

invoice@gistogvist.fo

Anna Maria Restorff

Bookkeeper

invoice@gistogvist.fo

Ann Krista í Dali

Marketing

annkrista@gistogvist.fo

Durita Pætursdóttir Christensen

Marketing

durita@gistogvist.fo

Sámal Samuelsen

IT Manager

samal@gistogvist.fo

Elsi Petersen

HR-Manager

elsi@gistogvist.fo

Paula Leitisstein Olsen

IT

paula@gistogvist.fo

Svanna Højgaard Jónleifsdóttir

Graphic Designer

svanna@gistogvist.fo

Dánjal Jákup Hansen

Purchaser

danjal@gistogvist.fo

Ári Dahl Olsen

HR

ari@gistogvist.fo

What would you like to book?

I'd like to book
Buy gift card
FO