Book

Hotel Føroyar Staff

Johannes Jensen

CEO

johannes@hotelforoyar.fo

Jóhanna Rasmussen

Sales Director

johanna@hotelforoyar.fo

Aleth Nielsen

General Manager

aleth@hotelforoyar.fo

Súsanna í Stórustovu

Ress Spa Manager

susanna@hotelforoyar.fo

Sveinur Fuglø

Head Chef

sveinur@hotelforoyar.fo

Heidi Hammerfoss

Breakfast kitchen manager

heidi@hotelforoyar.fo

Gunndur Fossdal

Chef Catering & Event

gunndur@hotelforoyar.fo

Óluva Sandoy Eyðsteinsdóttir

Breakfast Manager

oluva@hotelforoyar.fo

Bjørk Fossdal Sjóðklett

Restaurant Manager

bjork@ruts.fo

Andreas (Dia) Hansen (leave)

Technician

dia@hotelforoyar.com

Leivur Dalsgarð

Technician

leivur@hotelforoyar.fo

Jónfríð Gaard

Housekeeping Manager

jonfrid@hotelforoyar.fo

Anna Söderlund

Ass. Housekeeping Manager

anna@hotelforoyar.fo

Tummas Láadal

Catering & Event

tummas@hotelforoyar.fo

Niels Nielsen

Technician

niels@hotelforoyar.fo

Gyðja á Argjahøvda (on maternity leave)

Event Manager

gydja@hotelforoyar.fo

Tanja Haraldsdóttir Sleire

Duty Manager / Event

tanja@hotelforoyar.fo

Turið Eivindsdóttir Clementsen

Duty Manager / Event

turid@hotelforoyar.fo

G&V Administration

Johannes Jensen

CEO

johannes@hotelforoyar.fo

Sjúrður Horsdal

CFO

sjurdur@gistogvist.fo

Maria Høgnesen

Bookkeeper

invoice@gistogvist.fo

Anna Maria Restorff

Bookkeeping

annamaria@gistogvist.fo

Karin Jóannesardóttir

Accounting Manager

karinj@gistogvist.fo

Ann Krista í Dali

Marketing

annkrista@gistogvist.fo

Svanna Højgaard Jónleifsdóttir

Graphic Designer

svanna@gistogvist.fo

Dánjal Jákup Hansen

Purchaser

danjal@gistogvist.fo

Eydna Danielsen

HR

eydna@gistogvist.fo

What would you like to book?

I'd like to book
Buy gift card
FO
/
DK